Hakkımızda

Firmamız, Kenan Rıza BEȘİROĞLU tarafından, 02 Temmuz 1980 tarihinde kurulmuștur. Șana Otomat ailesi olarak 38 yıllık geleneğimiz süresince, Talașlı İmalat alanında ve bașta Beyaz Eșya Yan Sanayi olmak üzere, Otomotiv Yan Sanayi ve Gaz Sanayinin ihtiyaçlarına da yenilikçi, hızlı ve akılcı çözümler üretmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu CNC Kayar Otomat Tezgâhı, Escomatic Tezgâhları, Transfer Tezgâhları ve Altı Milli Otomat Takım Tezgâhları ile bașarılı çalıșmalarını sürdürmektedir.

Makine parkurumuzda ayrıca, Rovelver Tezgâhlarımız, Bileme Tezgâhlarımız, Kalıpçı Tornamız, Frezemiz, Vibrasyon Ünitemiz ve Ultrasonik Yıkama Makineleri de mevcuttur. Kalite anlayıșımız, piyasa șartlarıyla doğru oranda gelișim göstermekte olup, üretim ve denetim sistemimiz kalite güvence prensiplerine entegre edilmiștir. Gerek değerli iș ortaklarımızın memnuniyetinin artırılmasına yönelik, firmamızın ișletme politikası gereğince, kalite yönetim sistemimiz ISO 9001/2015 belgelendirme sistemi tarafından denetlenmektedir.

38 yıldır sektöründe lider olma yolunda ilerleyen firmamız bu alandaki tecrübesini Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki müșterilere ulaștırmayı hedefliyor.